اخبار سایت

تمدید مهلت ثبت نام در نمایشگاه مجازی قرآن کریم

مهلت ثبت نام در نمایشگاه مجازی قرآن کریم تا ۳۱ فروردین تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اطلاعیۀ شمارۀ «۲» نمایشگاه مجازی قرآن کریم ویژۀ ناشران کتب دینی و قرآنی و مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی از سوی معاونت قرآن و عترت، اعلام شد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

با عنایت به تماس‌ها و درخواست‌های مکرّر ناشران، مؤسسات و مراکز ارائه‌دهندۀ خدمات و محصولات قرآنی و دینی جهت ثبت نام و شرکت در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، به اطلاع می‌رساند مهلت ثبت نام در این نمایشگاه تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه تمدید شد.

بر این اساس و طبق شرایط و ضوابط مندرج در اطلاعیۀ شمارۀ «۱» نمایشگاه، ثبت‌نام ناشران کتب دینی و قرآنی در بخش خدمات فروشگاهی، از طریق پایگاه اینترنتی register.tibf.ir صورت پذیرفته و ثبت‌نام سایر مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی که امکان ارائۀ خدمات ممتاز و خلاقانه در عرصه‌های آموزش مجازی قرآن کریم، مشاورۀ دینی، تولید و انتشار محتواهای قرآنی در قالب نرم‌افزار، سایت، پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی و… دارند از طریق پایگاه اینترنتی معاونت قرآن و عترت qia.farhang.gov.ir انجام می‌شود.

متقاضیان می‌توانند در صورت داشتن هر گونه سؤال، با شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ از ساعت ۹ تا ۱۶ تماس حاصل نمایند.

هموطنان عزیز می‌توانند جهت تهیه آثار حضرت آیت الله العظمی مظاهری در این نمایشگاه به صفحه انتشارات مؤسسه فرهنگی مطالعاتی الزهراء «سلام‌الله‌علیها» یا به سایت انتشارات به آدرس alzahrabook.ir مراجعه و نسبت به تهیه آثار معظم‌له اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.